Keresés

Részletes keresés

MrJones Creative Commons License 2004-07-17 00:28:55 31
Hmm... az még mindig kettővel több, mint amennyit nálad látok, kedves K. F. K. :)
A hozzászólás:
jóelvtársember Creative Commons License 2004-07-16 21:08:54 30

Medgyessy: "azt, hogy legyőztem a KGB-t jegyezze meg mindenki, ezt a 56-ot felejtse el mindenki,  egy MrJones nevű egyszerű hozzászóló pedig lehetőleg írjon havonta legalább két érdemi hozzászólást!"

 

Kedves gszp elvtárs, a tisztánlátás & paranoja rulez!  :>

 

 

 

És azt már megbeszéltük ugye, hogy a "fikkancs" kifejezést nem éri meg másra alkalmaznod, ha te magad is elkövetsz minden olyat. Nos, ez az igazán "röhög"-séges! :-))

 

Előzmény:
MrJones Creative Commons License 2004-07-16 20:32:34 29
K.F.K.

Ez csak annyit jelent, hogy ketten vagytok azok, amik vagytok. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!