|
|
|
|
 |
jóelvtársember
2004-07-16 21:08:54
|
30
|
Medgyessy: "azt, hogy legyőztem a KGB-t jegyezze meg mindenki, ezt a 56-ot felejtse el mindenki, egy MrJones nevű egyszerű hozzászóló pedig lehetőleg írjon havonta legalább két érdemi hozzászólást!"
Kedves gszp elvtárs, a tisztánlátás & paranoja rulez! :>
És azt már megbeszéltük ugye, hogy a "fikkancs" kifejezést nem éri meg másra alkalmaznod, ha te magad is elkövetsz minden olyat. Nos, ez az igazán "röhög"-séges! :-))
|
|
A hozzászólás:
 |
MrJones
2004-07-16 20:32:34
|
29
|
K.F.K.
Ez csak annyit jelent, hogy ketten vagytok azok, amik vagytok. :) |
|
Előzmény:
 |
jóelvtársember
2004-07-16 19:38:52
|
28
|
gszp :-))
Ugye kedves hozzászóló úr, ha más is erre a következtetésre jut a látottak alapján, akkor ez a tényállás nem is olyan "röhög"-séges... :| |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|