|
|
|
|
 |
jóelvtársember
2004-07-16 19:38:52
|
28
|
gszp :-))
Ugye kedves hozzászóló úr, ha más is erre a következtetésre jut a látottak alapján, akkor ez a tényállás nem is olyan "röhög"-séges... :| |
|
A hozzászólás:
 |
MrJones
2004-07-16 16:38:23
|
27
|
| No, ez így persze hazugság, de mindegy. |
|
Előzmény:
 |
Fine Tune
2004-07-16 15:00:26
|
26
|
"Ezek akkor is hörögnének, ha Megyó csak annyit mondana, hogy "szép időnk van". "
Olvasd már vissza magad, abban a rengeteg topkóban, ha időd engedi, a mondanivalód 99%-a ugyanis szimpla hőbörgés.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|