Keresés

Részletes keresés

jóelvtársember Creative Commons License 2004-07-16 19:38:52 28

gszp :-)) 

 

Ugye kedves hozzászóló úr, ha más is erre a következtetésre jut a látottak alapján, akkor ez a tényállás nem is olyan "röhög"-séges...  :|

A hozzászólás:
MrJones Creative Commons License 2004-07-16 16:38:23 27
No, ez így persze hazugság, de mindegy.
Előzmény:
Fine Tune Creative Commons License 2004-07-16 15:00:26 26

"Ezek akkor is hörögnének, ha Megyó csak annyit mondana, hogy "szép időnk van". "

 

Olvasd már vissza magad, abban a rengeteg topkóban, ha időd engedi, a mondanivalód 99%-a ugyanis szimpla hőbörgés.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!