Keresés

Részletes keresés

MrJones Creative Commons License 2004-07-17 03:50:21 32
Ilyenekre gondolsz, mint például...

"Azt gondolná az ember, ha kihalnak a nácik, mennyien éhen fognak halni, de nem."

"Tényleg nem zavar, csakhogy tisztázzuk. "Kisfasiszta"=nem MSZP frukker."

"Azzal együtt, nem csodálkoznék, ha épp mondjuk az SZDSZ-ben találnának egyet. Ha nekem náci múltam lenne, tuti szadeszos lennék."

"Tudják, hogy magyarországon az antiszemitázók pénz nélkül nem mozdulnak, viszont tíz rongy (dollárban) naluk csodákra képes"
MrJones Creative Commons License 2004-07-16 16:38:23 27
No, ez így persze hazugság, de mindegy.
A hozzászólás:
Fine Tune Creative Commons License 2004-07-16 15:00:26 26

"Ezek akkor is hörögnének, ha Megyó csak annyit mondana, hogy "szép időnk van". "

 

Olvasd már vissza magad, abban a rengeteg topkóban, ha időd engedi, a mondanivalód 99%-a ugyanis szimpla hőbörgés.

Előzmény:
MrJones Creative Commons License 2004-07-16 13:48:58 19
Ezek akkor is hörögnének, ha Megyó csak annyit mondana, hogy "szép időnk van".

Ilyen szánikák ezek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!