|
|
|
|
 |
Állam polgár nő
2004-07-16 14:23:44
|
23
|
Dehonnem tudtunk!
Teccik tudni, ők a másik oldalon álltak...
És nem ültek. Ma sem ülnek. Ez itten a problem.
|
|
A hozzászólás:
 |
Derek
2004-07-16 14:13:10
|
22
|
"És ki csinálta 56-ot?
Talán a zorvábviktor?"
Csak nem a kommunista bunozok csinaltak 56-ot is?
Eddig ugy tudtam a nep kelt fel elnyomoi ellen. Egyetemistak, melosok, pesti sracok stb.Most meg kiderul meg egy forradalmat se tudtunk csinalni a kommunistak nelkul:-))
|
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2004-07-16 13:33:24
|
17
|
Nincsenek kommunista bűnök és bűnözők?
Hát akkor ki ölte és ölette meg az a 100 millió embert?
És ki csinálta 56-ot?
Talán a zorvábviktor?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|