Keresés

Részletes keresés

Fine Tune Creative Commons License 2004-07-16 15:00:26 26

"Ezek akkor is hörögnének, ha Megyó csak annyit mondana, hogy "szép időnk van". "

 

Olvasd már vissza magad, abban a rengeteg topkóban, ha időd engedi, a mondanivalód 99%-a ugyanis szimpla hőbörgés.

Állam polgár nő Creative Commons License 2004-07-16 14:44:40 25
Jah, még az is baj, ha levegőt vesz...!
A hozzászólás:
MrJones Creative Commons License 2004-07-16 13:48:58 19
Ezek akkor is hörögnének, ha Megyó csak annyit mondana, hogy "szép időnk van".

Ilyen szánikák ezek.
Előzmény:
méregkeverő Creative Commons License 2004-07-16 13:37:21 18

Úgy látszik egy-két fióknácinak sikerült a tyúkszemére lépni!

 

Dühöngjetek csak, jól áll nektek!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!