|
|
|
|
 |
Fine Tune
2004-07-16 15:00:26
|
26
|
"Ezek akkor is hörögnének, ha Megyó csak annyit mondana, hogy "szép időnk van". "
Olvasd már vissza magad, abban a rengeteg topkóban, ha időd engedi, a mondanivalód 99%-a ugyanis szimpla hőbörgés.
|
|
 |
Állam polgár nő
2004-07-16 14:44:40
|
25
|
| Jah, még az is baj, ha levegőt vesz...! |
|
A hozzászólás:
 |
MrJones
2004-07-16 13:48:58
|
19
|
Ezek akkor is hörögnének, ha Megyó csak annyit mondana, hogy "szép időnk van".
Ilyen szánikák ezek. |
|
Előzmény:
 |
méregkeverő
2004-07-16 13:37:21
|
18
|
Úgy látszik egy-két fióknácinak sikerült a tyúkszemére lépni!
Dühöngjetek csak, jól áll nektek! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|