Keresés

Részletes keresés

Derek Creative Commons License 2004-07-16 14:13:10 22

"És ki csinálta 56-ot?

Talán a zorvábviktor?"

 

Csak nem a kommunista bunozok csinaltak 56-ot is?

Eddig ugy tudtam a nep kelt fel elnyomoi ellen. Egyetemistak, melosok,  pesti sracok stb.Most meg kiderul meg egy forradalmat se tudtunk csinalni a kommunistak nelkul:-))

 

MrJones Creative Commons License 2004-07-16 13:50:15 20
Who der fuck iz "zorvábviktor"?
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2004-07-16 13:33:24 17

Nincsenek kommunista bűnök és bűnözők?

Hát akkor ki ölte és ölette meg az a 100 millió embert?

 

És ki csinálta 56-ot?

Talán a zorvábviktor?

 

Előzmény:
méregkeverő Creative Commons License 2004-07-16 12:42:20 13
Mert nincsenek ilyen bűnöző és bűnök!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!