|
|
|
|
 |
Derek
2004-07-16 14:13:10
|
22
|
"És ki csinálta 56-ot?
Talán a zorvábviktor?"
Csak nem a kommunista bunozok csinaltak 56-ot is?
Eddig ugy tudtam a nep kelt fel elnyomoi ellen. Egyetemistak, melosok, pesti sracok stb.Most meg kiderul meg egy forradalmat se tudtunk csinalni a kommunistak nelkul:-))
|
|
 |
MrJones
2004-07-16 13:50:15
|
20
|
| Who der fuck iz "zorvábviktor"? |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2004-07-16 13:33:24
|
17
|
Nincsenek kommunista bűnök és bűnözők?
Hát akkor ki ölte és ölette meg az a 100 millió embert?
És ki csinálta 56-ot?
Talán a zorvábviktor?
|
|
Előzmény:
 |
méregkeverő
2004-07-16 12:42:20
|
13
|
| Mert nincsenek ilyen bűnöző és bűnök!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|