|
|
|
|
 |
Törölt nick
2004-07-16 13:33:24
|
17
|
Nincsenek kommunista bűnök és bűnözők?
Hát akkor ki ölte és ölette meg az a 100 millió embert?
És ki csinálta 56-ot?
Talán a zorvábviktor?
|
|
 |
Állam polgár nő
2004-07-16 12:57:35
|
14
|
| Úgyérted a SENKIK nem tudnak elkövetni semmit? |
|
A hozzászólás:
 |
méregkeverő
2004-07-16 12:42:20
|
13
|
| Mert nincsenek ilyen bűnöző és bűnök!!! |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2004-07-16 11:40:01
|
3
|
| Miért nincs olyan nemzeti vagy nemzetközi szervezet, amely üldözi a kommunista bűnözőket és bűnösöket? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|