Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2004-07-16 13:33:24 17

Nincsenek kommunista bűnök és bűnözők?

Hát akkor ki ölte és ölette meg az a 100 millió embert?

 

És ki csinálta 56-ot?

Talán a zorvábviktor?

 

Állam polgár nő Creative Commons License 2004-07-16 12:57:35 14
Úgyérted a SENKIK nem tudnak elkövetni semmit? 
A hozzászólás:
méregkeverő Creative Commons License 2004-07-16 12:42:20 13
Mert nincsenek ilyen bűnöző és bűnök!!!
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2004-07-16 11:40:01 3
Miért nincs olyan nemzeti vagy nemzetközi szervezet, amely üldözi a kommunista bűnözőket és bűnösöket?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!