|
|
|
|
 |
wizes
2004-07-16 11:44:35
|
8
|
Pardon.
1k megállója!
Közte Kremlin-Bicetre.
Igen a ruszki wodkásoké!
:))
wizes. |
|
A hozzászólás:
 |
wizes
2004-07-16 11:42:45
|
5
|
Och derágah!
14-es párizsi metró neve:Gobelin!
Mert ott vóttak a gobelin művészek!
Brach!
wizes. |
|
Előzmény:
 |
gobelin
2002-10-24 11:23:28
|
1
|
ATV Emberközelben
2001.december 23.
Medgyessy:
"- Azok a generációk, akik 56-ban egymással szemben álltak, lassacskán kihalnak. A szereplők jelentős része ma már öregember, nem ezzel kell foglalkozni. "
Ezek után nem lehet csodálkozni, ha az igazi 56-osok, akik mégsem haltak még ki, nem vették át a Medgyessy által kreált 56-os, Nagy Imre díjat.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|