Keresés

Részletes keresés

wizes Creative Commons License 2004-07-16 11:44:35 8

Pardon.

1k megállója!

Közte Kremlin-Bicetre.

Igen a ruszki wodkásoké!

:))

wizes.

A hozzászólás:
wizes Creative Commons License 2004-07-16 11:42:45 5

Och derágah!

14-es párizsi metró neve:Gobelin!

Mert ott vóttak a gobelin művészek!

Brach!

wizes.

Előzmény:
gobelin Creative Commons License 2002-10-24 11:23:28 1
ATV Emberközelben
2001.december 23.

Medgyessy:

"- Azok a generációk, akik 56-ban egymással szemben álltak, lassacskán kihalnak. A szereplők jelentős része ma már öregember, nem ezzel kell foglalkozni. "
Ezek után nem lehet csodálkozni, ha az igazi 56-osok, akik mégsem haltak még ki, nem vették át a Medgyessy által kreált 56-os, Nagy Imre díjat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!