Keresés

Részletes keresés

molar Creative Commons License 2004-07-16 12:59:20 15

 

Aki az MSZMP, illetve utódpártjának az MSZP-nek tagja, az vagy ostoba, vagy gazember.

Mit lehet ilyen emberektől várni?

Ezt Sárközi Mária mondta.

 

méregkeverő Creative Commons License 2004-07-16 12:42:20 13
Mert nincsenek ilyen bűnöző és bűnök!!!
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2004-07-16 11:40:01 3
Miért nincs olyan nemzeti vagy nemzetközi szervezet, amely üldözi a kommunista bűnözőket és bűnösöket?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!