|
|
|
|
 |
Törölt nick
2004-07-17 00:18:10
|
110
|
| mér'? mit láttál? ( ahogyan kollégázol: tán' nem szakmánybeli vagy? :) ) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2004-07-16 07:36:03
|
109
|
Hát izé... én a bécsi utca innenső, budapesti végében gondolkodom. Itt, Budapesten kellene egy valóban megbízható cég aki az utcáról betérő idegennel is foglalkozik.
Sajnos az, amit egy kollégámnál láttam... erősen elkeserített.
|
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2004-07-15 22:34:20
|
108
|
| ha a bécsi utca külső végére gondolsz, a faktor még mindig f<1. :))) egyébként sokan tévedésben élnek: nem tudják, hogy mi a különbség a tömegkidolgozás és az un. profi laborálás között. tömegkidolgozás árán várnak profit. több minilabor is profinak aposztrofálja magát, gondolod azt is produkálnak? hehe. te például tudod, mi az a "profi"? esetleg mi az, amitől profi egy labor "terméke"? he? :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|