Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2004-07-16 07:36:03 109

Hát izé... én a bécsi utca innenső, budapesti végében gondolkodom. Itt, Budapesten kellene egy valóban megbízható cég aki az utcáról betérő idegennel is foglalkozik.

Sajnos az, amit egy kollégámnál láttam... erősen elkeserített.

 

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2004-07-15 22:34:20 108
ha a bécsi utca külső végére gondolsz, a faktor még mindig f<1. :))) egyébként sokan tévedésben élnek: nem tudják, hogy mi a különbség a tömegkidolgozás és az un. profi laborálás között. tömegkidolgozás árán várnak profit. több minilabor is profinak aposztrofálja magát, gondolod azt is produkálnak? hehe. te például tudod, mi az a "profi"? esetleg mi az, amitől profi egy labor "terméke"? he? :)
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2004-07-15 20:35:51 107
Ez a kérdés hányszoros árat takar az "utcai" árakhoz képest? ;-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!