|
|
|
|
 |
Törölt nick
2004-07-15 22:34:20
|
108
|
| ha a bécsi utca külső végére gondolsz, a faktor még mindig f<1. :))) egyébként sokan tévedésben élnek: nem tudják, hogy mi a különbség a tömegkidolgozás és az un. profi laborálás között. tömegkidolgozás árán várnak profit. több minilabor is profinak aposztrofálja magát, gondolod azt is produkálnak? hehe. te például tudod, mi az a "profi"? esetleg mi az, amitől profi egy labor "terméke"? he? :) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2004-07-15 20:35:51
|
107
|
| Ez a kérdés hányszoros árat takar az "utcai" árakhoz képest? ;-) |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2004-07-15 20:31:12
|
106
|
| " Mondj nekem valóban megbízható labort. " hogyé állsz pénz dolgában? :))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|