|
|
|
|
 |
chrs
2004-07-15 10:25:20
|
371
|
| Köszönöm. Ezeket már ismerem. :o( A "veleje" kellene a dolgoknak. :o(
De tényleg köszi. :o) |
|
A hozzászólás:
 |
LustaFarkas
2004-07-14 16:38:42
|
370
|
| Nem lehet lakastulajdonod, szamit a szobaszam/epitesi-vasarlasi koltseg, figyelembe veve az egyuttkoltozoket es hasonlo "aprosagok" :-) |
|
Előzmény:
 |
chrs
2004-07-14 16:14:47
|
369
|
| Sziasztok!
Ti itt már igen benne vagytok az új építésű dolgokba. Nekem szocpol kérdésem lenne.
Milyen feltételek vannak új építésű ingatlannál? Fel lehet-e venni ha magánszemélytől veszed meg a lakhatási engedélyre váró ingatlant? Esetleg ha már megvan a lakhatási engedély? Vagy, ha beszállsz egy ikerház építésébe?
Itt ugye nem vállalkozó az eladó. Hallottam olyan rémhírt, hogy csak áfás számlával lehet igényelni a szocpolt. Igaz ez? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|