Keresés

Részletes keresés

chrs Creative Commons License 2004-07-15 10:25:20 371
Köszönöm. Ezeket már ismerem. :o( A "veleje" kellene a dolgoknak. :o( De tényleg köszi. :o)
A hozzászólás:
LustaFarkas Creative Commons License 2004-07-14 16:38:42 370
Nem lehet lakastulajdonod, szamit a szobaszam/epitesi-vasarlasi koltseg, figyelembe veve az egyuttkoltozoket es hasonlo "aprosagok" :-)
Előzmény:
chrs Creative Commons License 2004-07-14 16:14:47 369
Sziasztok! Ti itt már igen benne vagytok az új építésű dolgokba. Nekem szocpol kérdésem lenne. Milyen feltételek vannak új építésű ingatlannál? Fel lehet-e venni ha magánszemélytől veszed meg a lakhatási engedélyre váró ingatlant? Esetleg ha már megvan a lakhatási engedély? Vagy, ha beszállsz egy ikerház építésébe? Itt ugye nem vállalkozó az eladó. Hallottam olyan rémhírt, hogy csak áfás számlával lehet igényelni a szocpolt. Igaz ez?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!