Keresés

Részletes keresés

LustaFarkas Creative Commons License 2004-07-14 16:38:42 370
Nem lehet lakastulajdonod, szamit a szobaszam/epitesi-vasarlasi koltseg, figyelembe veve az egyuttkoltozoket es hasonlo "aprosagok" :-)
A hozzászólás:
chrs Creative Commons License 2004-07-14 16:14:47 369
Sziasztok! Ti itt már igen benne vagytok az új építésű dolgokba. Nekem szocpol kérdésem lenne. Milyen feltételek vannak új építésű ingatlannál? Fel lehet-e venni ha magánszemélytől veszed meg a lakhatási engedélyre váró ingatlant? Esetleg ha már megvan a lakhatási engedély? Vagy, ha beszállsz egy ikerház építésébe? Itt ugye nem vállalkozó az eladó. Hallottam olyan rémhírt, hogy csak áfás számlával lehet igényelni a szocpolt. Igaz ez?
Előzmény:
Profy Creative Commons License 2004-07-14 13:12:08 368

A Phorotherm 30-as fal nem elégiti már ki az új energetikai szabványokat!

A vb szerkezetek körbe vannak véve legalább 5cm hőszigeteléssel a dryvit réteg alatt?

Tetőn a lécezés alatt porhó elleni szig?Sárga szürke fólia.

Nyillászárók?Gépészeti berendezés?Szomszédos épület?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!