Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2004-07-14 16:21:53 420
Hát ez az. Egy 360 fokos panoráma 15 körüli képből áll. Ha mindegyiknél csúszol egy kicsit, a végén egy 20 pixel magas panorámád lesz. :-)
A hozzászólás:
msmks Creative Commons License 2004-07-14 14:49:57 419
nem muszáj ahhoz feltétlenül vízszintesen tatani csak többé-kevésbé, és az aljából-tetejéből csíkokat vág majd le a PF.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2004-07-14 09:07:26 418
A benti képnél mindig megkérdezik, hogy ugyanaz a macska van-e kétszer (nem). :-)

Állvány nélkül hogy csinálsz 360-as képeket? Hogyan tartod mindig vízszintesen a gépet?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!