|
|
|
|
 |
Törölt nick
2004-07-14 16:21:53
|
420
|
| Hát ez az. Egy 360 fokos panoráma 15 körüli képből áll. Ha mindegyiknél csúszol egy kicsit, a végén egy 20 pixel magas panorámád lesz. :-) |
|
A hozzászólás:
 |
msmks
2004-07-14 14:49:57
|
419
|
| nem muszáj ahhoz feltétlenül vízszintesen tatani csak többé-kevésbé, és az aljából-tetejéből csíkokat vág majd le a PF. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2004-07-14 09:07:26
|
418
|
A benti képnél mindig megkérdezik, hogy ugyanaz a macska van-e kétszer (nem). :-)
Állvány nélkül hogy csinálsz 360-as képeket? Hogyan tartod mindig vízszintesen a gépet? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|