Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
havybag Creative Commons License 2004-07-14 13:12:12 8
A műszaki leírásban hogy volt? Kártérítést nem fizettek a hiányosságért?
Előzmény:
molnarur Creative Commons License 2004-07-14 11:41:55 7

Angyalföldi (Teve-ház):

Igen, de én már (b)aszhatom, hogy az új házakba építenek hangszigetelést.

Én örökre fogom hallani a szomszéd wc-zését, horkolását stb...

Engem nagyon elszomorít a helyzet :-(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!