Keresés

Részletes keresés

chrs Creative Commons License 2004-07-14 16:14:47 369
Sziasztok! Ti itt már igen benne vagytok az új építésű dolgokba. Nekem szocpol kérdésem lenne. Milyen feltételek vannak új építésű ingatlannál? Fel lehet-e venni ha magánszemélytől veszed meg a lakhatási engedélyre váró ingatlant? Esetleg ha már megvan a lakhatási engedély? Vagy, ha beszállsz egy ikerház építésébe? Itt ugye nem vállalkozó az eladó. Hallottam olyan rémhírt, hogy csak áfás számlával lehet igényelni a szocpolt. Igaz ez?
A hozzászólás:
Profy Creative Commons License 2004-07-14 13:12:08 368

A Phorotherm 30-as fal nem elégiti már ki az új energetikai szabványokat!

A vb szerkezetek körbe vannak véve legalább 5cm hőszigeteléssel a dryvit réteg alatt?

Tetőn a lécezés alatt porhó elleni szig?Sárga szürke fólia.

Nyillászárók?Gépészeti berendezés?Szomszédos épület?

Előzmény:
kovla777 Creative Commons License 2004-07-05 08:46:41 357

Sziasztok!

 

Mi a véleményetek a következő házról:

 

Épület: felmenő teherhordó külső-belső falazat, monolit vasbeton födémekkel, koporsó vb. szerkezetre támaszkodó magastető kialakítással
Födém: 15-20 cm vastag monolit vasbeton lemez
Falazat: Porotherm 30-as téglafalazat, belső 10 cm-es válaszfalak
Homlokzat: 3-5 cm-es Dryvit homlokzati hőszigetelő rendszer
Tető: körszeletvágású égetett agyagcserép
Csatornarendszer: horganylemez

kovla777

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!