Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Dallanan Creative Commons License 2004-07-14 11:43:59 60
Én a jövő héten indulok... Jól felszerelkeztem, így remélhetőleg sok-sok élvezhető képet komponálok meg! Persze jobb lenne egy félprofi géppel nekikezdeni, de senki nem akart megválni tőle 2 hétre. :( 
Előzmény:
optikus Creative Commons License 2004-07-14 11:34:18 59
Mivan? Iden mindenki Norvegiaba megy? Csak aztan ossze ne talalkozzunk:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!