Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
skeeter Creative Commons License 2004-07-14 10:14:14 6

De, ok epitettek!

Es valoban elcsesztek a hangszigetelest, azota ebbol tanulva teljesen mas technikat alkalmaznak. Fejlodik a gyerek... :)

Előzmény:
havybag Creative Commons License 2004-07-13 14:45:59 5
A Teve-házat nem ez a cég építtette? Ott azért vannak hiányosságok pl. a hangszigeteléssel és egy s mással...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!