|
|
|
|
 |
msmks
2004-07-14 14:49:57
|
419
|
| nem muszáj ahhoz feltétlenül vízszintesen tatani csak többé-kevésbé, és az aljából-tetejéből csíkokat vág majd le a PF. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2004-07-14 09:07:26
|
418
|
A benti képnél mindig megkérdezik, hogy ugyanaz a macska van-e kétszer (nem). :-)
Állvány nélkül hogy csinálsz 360-as képeket? Hogyan tartod mindig vízszintesen a gépet? |
|
Előzmény:
 |
sslazio
2004-07-13 20:13:10
|
417
|
Hello!
Szerintem semmi gond a képeiddel laikus szemmel nézve.
Tetszik,ahogy a szabadtérin a macska is be van épitve,nem könnyü egy ilyen fürge állatot "beszervezni":-)
Jomagam is hasonlo cipöben járok,még állványom sincs.
Én megmaradok a kézi módszernél,saját céljaimra megfelel ez a forma is.
Balázs
http://users.atw.hu/autoklinikafc/kepek/panorama/panoramaindex.htm |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|