|
|
|
|
 |
D.M.
2004-07-13 21:48:39
|
220
|
Ja!!! :)))
Nem semmi a pasas! Lesz ilyen jo a Boroban is csak bízni kell benne.
Ha nem biznak benne olyan lesz mint amilyen a Lazioban volt... Semmilyen. |
|
A hozzászólás:
 |
Ramos_
2004-07-13 21:39:43
|
218
|
nagyon sok durva gólja van, én ezek miatt bújtam annak idején a spanyol tv-t, hogy megnézzem a Barcát, meg a Mendietát a Valenciában
az Atletico Madrid ellen lőtt gólja a kupadöntőben az egyik legszebb
de még azt is veri, a Barcelona ellen lőtt kapásgólja
meg 98-ban a Bilbao-nak lőtt gólja mikor vagy 4 embert elfektetett a 16oson belül |
|
Előzmény:
 |
D.M.
2004-07-13 21:15:47
|
216
|
Nekem is van pár videom. Megvan az is amit amit az Athletico Madridnak lőtt '99 ben. Az a gol nem volt semmi...
(Egyébként azt nyilatkozta a Barca elnöke (Laporta) hogy kár volt elengedni Mendietat tavaly. És milyen igaza van!! :)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|