Keresés

Részletes keresés

GDávid Creative Commons License 2004-07-14 10:27:46 221
ok,kösz. ja, van dc++-om. icq-d nincs? ott megbeszélhetnénk a dolgokat.
A hozzászólás:
Ramos_ Creative Commons License 2004-07-13 21:33:46 217

De elkérhetnél, viszont nemtom hogy!

 

Ha van DC++-od fent szoktam lenni, onnan könnyen letöltheted az összeset tőlem

 

28 gólja van meg, ebből kb 10 büntető

Előzmény:
GDávid Creative Commons License 2004-07-13 20:56:27 214
ezekből párat majd nem kérhetnék el?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!