Keresés

Részletes keresés

Ramos_ Creative Commons License 2004-07-13 21:39:43 218

nagyon sok durva gólja van, én ezek miatt bújtam annak idején a spanyol tv-t, hogy megnézzem a Barcát, meg a Mendietát a Valenciában

 

az Atletico Madrid ellen lőtt gólja a kupadöntőben az egyik legszebb

de még azt is veri, a Barcelona ellen lőtt kapásgólja

meg 98-ban a Bilbao-nak lőtt gólja mikor vagy 4 embert elfektetett a 16oson belül

A hozzászólás:
D.M. Creative Commons License 2004-07-13 21:15:47 216

Nekem is van pár videom. Megvan az is amit amit az Athletico Madridnak lőtt '99 ben. Az a gol nem volt semmi...

 

(Egyébként azt nyilatkozta a Barca elnöke (Laporta) hogy kár volt elengedni Mendietat tavaly. És milyen igaza van!! :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!