Keresés

Részletes keresés

Ramos_ Creative Commons License 2004-07-13 21:45:59 219

azért ez más:))

 

Mendieta Lazioba igazolása előtt a világ egyik legfelkapottabb középpályása volt, a teljesítményét nem volt ember aki nem ismerte volna el, nem volt véletlen az a negyven-akárhány milla amit a Lazio kiadott érte!  más kérdés, hogy nagyot buktak rajta

 

onnantól egy más Mendietát látunk, mindenesetre érdekes története van

 

Kurányi azért még nem tett le ennyit az asztalra!

amugy a haverokkal, mi csak dunaplázás Kurányi-nak szoktuk hívni, úgy fut mintha magastalpú cipője lenne + fejszerkezet

A hozzászólás:
V-Man Creative Commons License 2004-07-13 21:00:47 215
pont így vagyok Kurányival! :D vagy legalábbis majdnem. nem a kedvencem, meg régebben se tartották jónak, de ugyanígy hülyének néznek ha azt mondom világklasszis csatár :D és tényleg az!
Előzmény:
ForzA Creative Commons License 2004-07-13 17:00:13 212

Szevasztok!

 

Én hajlandó vagyok mindennap írni ide, ha kell, mert had pörögjön a kedvenc focistám topicja! :)

 

Már elég régen a kedvencemnek mondhatom, bár régen sokkal kevesebben néztek hülyének emiatt. Akkor még mások is mondták, hogy de jó kis játékos ez a Mendieta!

Hányok az ilyenektől! Semmit nem értenek a focihoz, akkor se látták mennyi köze van a Valencia sikereihez, csak elhitték...röhej.

 

Remélem hallunk még róla! A legnagyobb az lenne, ha a 2006-os VB-én vezetné a spanyolokat győzelemre!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!