|
|
|
|
 |
Ramos_
2004-07-13 21:33:46
|
217
|
De elkérhetnél, viszont nemtom hogy!
Ha van DC++-od fent szoktam lenni, onnan könnyen letöltheted az összeset tőlem
28 gólja van meg, ebből kb 10 büntető |
|
A hozzászólás:
 |
GDávid
2004-07-13 20:56:27
|
214
|
| ezekből párat majd nem kérhetnék el? |
|
Előzmény:
 |
Ramos_
2004-07-13 20:33:23
|
213
|
teljesen egyetértek
melyik a kedvenc gólod tőle?
nekem kurva sok gólja van meg a vinyómon, mondjuk a fele 11-es, de még azokat is leszedtem:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|