|
|
|
|
 |
Dallanan
2004-07-14 10:16:39
|
76
|
| Igazság szerint a legjobb minőséget a saját gyártó előtétlencséi, jelentik. Az adott géptipushoz, márkához lett tesztelve, kialakítva. Más gyártótól pedig csak hosszas tesztelés után mernék vásárolni, hisz ott a minőség nem biztos. |
|
A hozzászólás:
 |
DIE_ROBOTER
2004-07-13 20:51:54
|
75
|
| Sziasztok. Volna egy kérdésem:
Mennyiért lehet ma a legolcsóbban beszerezni tele és wide-angle konvertereket F717-hez? A SONY konverterek árát tudom, arra vagyok kíváncsi, van-e jó minőségű, használható konverter más gyártótól, aminek emészthetőbb az ára. Használt is érdekel. Köszi.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|