|
|
|
|
 |
GDávid
2004-07-13 20:56:27
|
214
|
| ezekből párat majd nem kérhetnék el? |
|
A hozzászólás:
 |
Ramos_
2004-07-13 20:33:23
|
213
|
teljesen egyetértek
melyik a kedvenc gólod tőle?
nekem kurva sok gólja van meg a vinyómon, mondjuk a fele 11-es, de még azokat is leszedtem:) |
|
Előzmény:
 |
ForzA
2004-07-13 17:00:13
|
212
|
Szevasztok!
Én hajlandó vagyok mindennap írni ide, ha kell, mert had pörögjön a kedvenc focistám topicja! :)
Már elég régen a kedvencemnek mondhatom, bár régen sokkal kevesebben néztek hülyének emiatt. Akkor még mások is mondták, hogy de jó kis játékos ez a Mendieta!
Hányok az ilyenektől! Semmit nem értenek a focihoz, akkor se látták mennyi köze van a Valencia sikereihez, csak elhitték...röhej.
Remélem hallunk még róla! A legnagyobb az lenne, ha a 2006-os VB-én vezetné a spanyolokat győzelemre! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|