|
|
|
|
 |
Törölt nick
2004-07-14 09:07:26
|
418
|
A benti képnél mindig megkérdezik, hogy ugyanaz a macska van-e kétszer (nem). :-)
Állvány nélkül hogy csinálsz 360-as képeket? Hogyan tartod mindig vízszintesen a gépet? |
|
A hozzászólás:
 |
sslazio
2004-07-13 20:13:10
|
417
|
Hello!
Szerintem semmi gond a képeiddel laikus szemmel nézve.
Tetszik,ahogy a szabadtérin a macska is be van épitve,nem könnyü egy ilyen fürge állatot "beszervezni":-)
Jomagam is hasonlo cipöben járok,még állványom sincs.
Én megmaradok a kézi módszernél,saját céljaimra megfelel ez a forma is.
Balázs
http://users.atw.hu/autoklinikafc/kepek/panorama/panoramaindex.htm |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2004-07-13 17:04:21
|
416
|
Biztos jó dolog az ilyesmi, de azért ha valaki csak szórakozásból készít panorámákat, olcsóbban is megy. Két 360-as panorámát csináltam eddig, mindkettőt egy 5000 forintos Stratos 100 állványtól. A nodális pontról itt hallottam először és még vízmértékem sem volt. Biztos nem tökéletesek a panorámáim, de nekem megfelel.
Mindkettő állított géppel készült, mert keveseltem a magasságot. Örülnék, ha megkritizálnátok: itt
Csináltam vagy 30 3-6 képes panorámát is, többnyire kézből. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|