Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2004-07-14 09:07:26 418
A benti képnél mindig megkérdezik, hogy ugyanaz a macska van-e kétszer (nem). :-)

Állvány nélkül hogy csinálsz 360-as képeket? Hogyan tartod mindig vízszintesen a gépet?
A hozzászólás:
sslazio Creative Commons License 2004-07-13 20:13:10 417

Hello!

 

Szerintem semmi gond a képeiddel laikus szemmel nézve.

Tetszik,ahogy a szabadtérin a macska is be van épitve,nem könnyü egy ilyen fürge állatot "beszervezni":-)

Jomagam is hasonlo cipöben járok,még állványom sincs.

Én megmaradok a kézi módszernél,saját céljaimra megfelel ez a forma is.

Balázs

http://users.atw.hu/autoklinikafc/kepek/panorama/panoramaindex.htm

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2004-07-13 17:04:21 416
Biztos jó dolog az ilyesmi, de azért ha valaki csak szórakozásból készít panorámákat, olcsóbban is megy. Két 360-as panorámát csináltam eddig, mindkettőt egy 5000 forintos Stratos 100 állványtól. A nodális pontról itt hallottam először és még vízmértékem sem volt. Biztos nem tökéletesek a panorámáim, de nekem megfelel.

Mindkettő állított géppel készült, mert keveseltem a magasságot. Örülnék, ha megkritizálnátok: itt

Csináltam vagy 30 3-6 képes panorámát is, többnyire kézből.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!