Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Dallanan Creative Commons License 2004-07-13 15:58:25 53

Kipróbáltam több féle típust. Utána választottam. Remélem nem volt rossz döntés (minőség szempontjából)!?

A gép ára pedig teljesen lényegtelen akkor, amikor 1 évvel ezelőtt 120-130 E Ft-ba került és ezalatt az 1 év alatt maradt egy megbízható, jó minőség hobbifotózásra. 

Azért 37-es, mert ez volt a kézenfekvő a gép 37mm-es objektívjéhez.

Amúgy a Pálvölgyiben vettem végül (jól gondoltad), de több boltot is megjártam. Valóban drága a bolt, ezt beismerem.

A Kodak 0,6x nagylátószögű előtét már jobban aggaszt, mert még nem teszteltem le igazán és nem tudom, hogy 15.000 Ft-ért milyen minőséget képvisel. Mindenesetre ki fogom tudni használni, kérdés, hogy milyen minőségben...

Előzmény:
optikus Creative Commons License 2004-07-13 15:30:08 52

Ne man, azert a sznobsagon tul van hogy egy 60e-es gepre 20e-ert veszel polar szurot (plane 37-est)...

 

Nem akarlak baxtatni csak kivancsi vagyok mi vitt ra, meg hol vetelezted.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!