|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
baman
2004-07-13 12:19:37
|
49
|
> Csak azért, hogy megvédd a lencsét, ugyanolyan jó egy olcsó is.
ez hulyeseg. nem ugyanolyan jo, mert ha jo lenne, akkor jo lenne egy darab ablakuveg (vagy kifeszitett folpack folai), hisz az is ved. bar valoban vedelmi celbol tesszuk fel, ha mar ott van, termeszetesen befolyasolja a felvetelek minoseget, hisz atmegy rajta a feny. ezert nem mindegy, hogy milyen a minosege.
de ez talan mar kiderult itt a tobbi hozzaszolasbol, en csak megerositenem ;-)) |
|
Előzmény:
 |
Tóth Edömér bácsi
2004-06-29 09:13:25
|
20
|
| Én biztos nem vennék 8 eFt-ért egy sz*r uv szűrőt. Milyen gépre akarod feltenni? Az összes mai gép optikáján van uv szűrő réteg. Csak azért, hogy megvédd a lencsét, ugyanolyan jó egy olcsó is. A polárszűrővel már más a helyzet, ott a drágább jobb is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|