|
|
|
|
 |
farkzoli
2004-07-13 11:59:31
|
105
|
Listát sajna nem tudok, az 50e így működik, ezt tapasztalhatom.
De ez normál irányba is fűzi a filmet, mint a Zenit. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2004-07-13 11:48:56
|
104
|
EOS-ból melyik az amelyik tudja?
Úgy emléxem, a 30/33-asban már van ilyen. Mintha a 300-as kategóriából még kispórolták volna... |
|
Előzmény:
 |
farkzoli
2004-07-13 11:38:50
|
103
|
"+oldható, de igen macerás. Főleg, hogy amikor megint visszateszed ne exponálj össze, vagy ne maradjon kihasználatlan filmfelület. Diginél azért 1 kicsit 1xűbb :)"
Ez jó téma :-))
Zenittel talán gázos, Prakticánál is rámegy 1 kocka, viszont pl. az eos a perforációt számolja és ugyanoda teszi vissza a filmet.
Diginél valóban egyszerűbb. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|