Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2004-07-13 11:48:56 104

EOS-ból melyik az amelyik tudja?

Úgy emléxem, a 30/33-asban már van ilyen. Mintha a 300-as kategóriából még kispórolták volna...

A hozzászólás:
farkzoli Creative Commons License 2004-07-13 11:38:50 103
"+oldható, de igen macerás. Főleg, hogy amikor megint visszateszed ne exponálj össze, vagy ne maradjon kihasználatlan filmfelület. Diginél azért 1 kicsit 1xűbb :)"
Ez jó téma :-))
Zenittel talán gázos, Prakticánál is rámegy 1 kocka, viszont pl. az eos a perforációt számolja és ugyanoda teszi vissza a filmet.
Diginél valóban egyszerűbb.
Előzmény:
apca Creative Commons License 2004-07-13 11:09:49 101
Ez így szó szerint nem valós, én pl. nap mint nap veszem ki a félig ellőtt tekercset és rakok be más érzékenységű filmet, diát, negatívot. Aztán visszatekerem a helyére

+oldható, de igen macerás. Főleg, hogy amikor megint visszateszed ne exponálj össze, vagy ne maradjon kihasználatlan filmfelület. Diginél azért 1 kicsit 1xűbb :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!