|
|
|
|
 |
farkzoli
2004-07-13 11:38:50
|
103
|
"+oldható, de igen macerás. Főleg, hogy amikor megint visszateszed ne exponálj össze, vagy ne maradjon kihasználatlan filmfelület. Diginél azért 1 kicsit 1xűbb :)"
Ez jó téma :-))
Zenittel talán gázos, Prakticánál is rámegy 1 kocka, viszont pl. az eos a perforációt számolja és ugyanoda teszi vissza a filmet.
Diginél valóban egyszerűbb. |
|
 |
Törölt nick
2004-07-13 11:23:54
|
102
|
| Szerintem nézz meg egy komolyabb SLR-t mielőtt ilyet állítasz! ;-) |
|
A hozzászólás:
 |
apca
2004-07-13 11:09:49
|
101
|
Ez így szó szerint nem valós, én pl. nap mint nap veszem ki a félig ellőtt tekercset és rakok be más érzékenységű filmet, diát, negatívot. Aztán visszatekerem a helyére
+oldható, de igen macerás. Főleg, hogy amikor megint visszateszed ne exponálj össze, vagy ne maradjon kihasználatlan filmfelület. Diginél azért 1 kicsit 1xűbb :) |
|
Előzmény:
 |
farkzoli
2004-07-13 10:53:08
|
100
|
"Analóg gép aránylag olcsó... nem tudod felvételenként váltogatni a nyersanyagokat, +kell várnod, míg kifogy a film."
Ez így szó szerint nem valós, én pl. nap mint nap veszem ki a félig ellőtt tekercset és rakok be más érzékenységű filmet, diát, negatívot. Aztán visszatekerem a helyére. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|