|
|
|
|
 |
Törölt nick
2004-07-15 20:31:12
|
106
|
| " Mondj nekem valóban megbízható labort. " hogyé állsz pénz dolgában? :))) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2004-07-13 08:32:22
|
99
|
- Mondj nekem valóban megbízható labort. Az eddig legmegbízhatóbbnak kikiáltott digit.labor (mivel nincs filmem) gyönyörűen agyonvágta a képeimet.
- Talán olvass bele kis undorodó... talán rájössz, hogy a másik fele méginkább az... |
|
Előzmény:
 |
apca
2004-07-13 08:15:09
|
96
|
Akinek a minőség fontos, nem "legtöbb helyen", hanem megbízható laboratóriumban dolgoztatja ki a képeit, vagy önmaga laborálja. Mondjuk nem a leg 1xűbb, és takarékosabb +oldás, dehát ez van.
Kizárólag szakmai kérdésekről vagyok hajlandó Lmondani - legjobb tudásom szerint - a véleményem. Remélem, hogy tudok néhány érdeklődőnek segíteni.
Fotozz.hu =re nem az a fórum, ahol jelenvagyok. Undorító a társaság 1 része. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|