|
|
|
|
 |
apca
2004-07-13 08:27:23
|
98
|
szia, akkor hol vagy jelen?
Pl. itt. :)))
Olvasgatok, olvasgatok több topikban is, és ha van valami, amihez érdemben hozzá tudok szólni, tudok valakinek segíteni, akkor +teszem.
Néha találkozom Mil-el is, :) ott van az adataim között. |
|
A hozzászólás:
 |
szimbol
2004-07-13 08:19:00
|
97
|
| szia, akkor hol vagy jelen? |
|
Előzmény:
 |
apca
2004-07-13 08:15:09
|
96
|
Akinek a minőség fontos, nem "legtöbb helyen", hanem megbízható laboratóriumban dolgoztatja ki a képeit, vagy önmaga laborálja. Mondjuk nem a leg 1xűbb, és takarékosabb +oldás, dehát ez van.
Kizárólag szakmai kérdésekről vagyok hajlandó Lmondani - legjobb tudásom szerint - a véleményem. Remélem, hogy tudok néhány érdeklődőnek segíteni.
Fotozz.hu =re nem az a fórum, ahol jelenvagyok. Undorító a társaság 1 része. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|