Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2004-07-13 08:32:22 99

- Mondj nekem valóban megbízható labort. Az eddig legmegbízhatóbbnak kikiáltott digit.labor (mivel nincs filmem) gyönyörűen agyonvágta a képeimet.

 

- Talán olvass bele kis undorodó... talán rájössz, hogy a másik fele méginkább az...

szimbol Creative Commons License 2004-07-13 08:19:00 97
szia, akkor hol vagy jelen?
A hozzászólás:
apca Creative Commons License 2004-07-13 08:15:09 96
Akinek a minőség fontos, nem "legtöbb helyen", hanem megbízható laboratóriumban dolgoztatja ki a képeit, vagy önmaga laborálja. Mondjuk nem a leg 1xűbb, és takarékosabb +oldás, dehát ez van.

Kizárólag szakmai kérdésekről vagyok hajlandó Lmondani - legjobb tudásom szerint - a véleményem. Remélem, hogy tudok néhány érdeklődőnek segíteni.
Fotozz.hu =re nem az a fórum, ahol jelenvagyok. Undorító a társaság 1 része.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!