Keresés

Részletes keresés

szikla_1 Creative Commons License 2004-07-12 22:46:52 89
másrészt azért is kérdem, mert néha az az érzésem, hogy a digitális képek nagyítva egyáltalán nem érik el ugyanazt a minőséget, mint tükörreflexes társaik. Pláne ugyanabban az árban. Megint más oldalról: sok esetben a beltéri képek nem túl világosak, sőt egy lumix is árához képest borzalmasan sötét képet produkál.
szikla_1 Creative Commons License 2004-07-12 22:33:44 88

azért kösz

 

szikla_1

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2004-07-12 22:30:27 87

Csak emlékezetből írom amit írok, szóval a tévedés joga fenntartva.

Úgy tudom, az ilyen 1500Ft/CD scannelés minősége vetekszik egy 4MPixeles noname szappantartó minőségével... (max. indexnek jó a fotók mellé)

Ha valóban jó minőséget szeretnél, akkor egy tekercs scannelése horribillis összegbe kerül. (valami 500Ft/kocka rémlik, de az olcsóbb verzió is valahol 10000Ft/tekercs körül lett volna)

 

Ha valakinek van pontosabb infoja, esetleg korrigálhatna ;-)

 

Előzmény:
szikla_1 Creative Commons License 2004-07-12 22:22:41 86

és egyik másik helyen ha 1500 Ft-ért írnak cd-re?

mennyi fér rá?

úgy megéri?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!