|
|
|
|
 |
Törölt nick
2004-07-12 22:30:27
|
87
|
Csak emlékezetből írom amit írok, szóval a tévedés joga fenntartva.
Úgy tudom, az ilyen 1500Ft/CD scannelés minősége vetekszik egy 4MPixeles noname szappantartó minőségével... (max. indexnek jó a fotók mellé)
Ha valóban jó minőséget szeretnél, akkor egy tekercs scannelése horribillis összegbe kerül. (valami 500Ft/kocka rémlik, de az olcsóbb verzió is valahol 10000Ft/tekercs körül lett volna)
Ha valakinek van pontosabb infoja, esetleg korrigálhatna ;-)
|
|
A hozzászólás:
 |
szikla_1
2004-07-12 22:22:41
|
86
|
és egyik másik helyen ha 1500 Ft-ért írnak cd-re?
mennyi fér rá?
úgy megéri?
|
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2004-07-12 22:10:01
|
85
|
Háááát... egy viszonylag jó minőségű diascanner ára közelíti a 300D árát...
Megéri? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|