Keresés

Részletes keresés

szikla_1 Creative Commons License 2004-07-12 22:22:41 86

és egyik másik helyen ha 1500 Ft-ért írnak cd-re?

mennyi fér rá?

úgy megéri?

 

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2004-07-12 22:10:01 85

Háááát... egy viszonylag jó minőségű diascanner ára közelíti a 300D árát...

Megéri?

Előzmény:
szikla_1 Creative Commons License 2004-07-12 21:58:09 84

ha már így belemelegettünk srácok ebbe a foto-suliba.

Valaki tudna nekem felvilágosítást adni arról, hogy van-e olyan jó a negatívról scannelt kép felbontásra, mint egy digitális gép képe?

Mint már mondtam Nikon F65-öm van.

Érdekelne, továbbá az is, hogy érdemes-e diascannert vásárolni tükörreflexes géphez?

Vagy előbb-utóbb gondolkozzak digitálisban?

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!