|
|
|
|
 |
szikla_1
2004-07-12 22:22:41
|
86
|
és egyik másik helyen ha 1500 Ft-ért írnak cd-re?
mennyi fér rá?
úgy megéri?
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2004-07-12 22:10:01
|
85
|
Háááát... egy viszonylag jó minőségű diascanner ára közelíti a 300D árát...
Megéri? |
|
Előzmény:
 |
szikla_1
2004-07-12 21:58:09
|
84
|
ha már így belemelegettünk srácok ebbe a foto-suliba.
Valaki tudna nekem felvilágosítást adni arról, hogy van-e olyan jó a negatívról scannelt kép felbontásra, mint egy digitális gép képe?
Mint már mondtam Nikon F65-öm van.
Érdekelne, továbbá az is, hogy érdemes-e diascannert vásárolni tükörreflexes géphez?
Vagy előbb-utóbb gondolkozzak digitálisban?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|