Keresés

Részletes keresés

Caipi Creative Commons License 2004-07-13 12:38:09 476

Hát nem tom.. lehet, hogy a Vivaldit hallgató szomszéd annyira nem értékeli..:-) Én nem tudom, hogy engem hallanak-e, mert nem ismerem még a falakat meg a födémet, meg az én mércém szerint nem is hallgattam még semmit hangosan, de ha igen, akkor biztos meglepem őket, mert Def Leppard-tól kezdve Scooter és társai-ig minden hallgatok.. az utóbbiak persze a rádióból szólnak, nem találok egy jó zenét adó és jól szóló rádiót..:-(

MURRAY: mail megy, remélem él még a régi címed

murray Creative Commons License 2004-07-13 12:25:00 475

Csinbarát kolléga: szerintem kedvelnek én is szeretem a deep purple-t meg a limp bizkitet is!:-) vannak koncert dvd-im is!:-)

 

caipi: felettem megy a munka kaparják a falat, járkálnak de most ez ellen nem tudok mit tenni. csinálják.

 

A hozzászólás:
Csinbarát Creative Commons License 2004-07-12 20:58:34 473
Szia Caipi!

Mit gondolsz, kedvelhetnek a szomszédaim???

A mai napi melótol elborult aggyal haza érkezvén egy kis DEEP PURPLE füzerezve egy kis LIMP BIZKIT-tel a számítógép hangártyáját maximálisan meghajtva, s mindez átküldve a hifire s max. hangerőn kiengedve kb egy órán keresztül sikerült lehiggadnom.

Megjegyzem eddig még nem jelentkeztek! :-))))))))))

Csinbarát
Előzmény:
Caipi Creative Commons License 2004-07-12 09:32:38 472

MURRAY kedves;

Csinbarát jövő pénteken azaz 23-án érne rá esti italozásra nálam. Lehet, hogy hozza a nejét is, nem nyilatkozott, de én mondtam neki.  Neked jó, nejestül vagy anélkül? S egyébként, nem renitenskednek az új lakók a fejed fölött?:-)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!