Keresés

Részletes keresés

szikla_1 Creative Commons License 2004-07-12 21:58:09 84

ha már így belemelegettünk srácok ebbe a foto-suliba.

Valaki tudna nekem felvilágosítást adni arról, hogy van-e olyan jó a negatívról scannelt kép felbontásra, mint egy digitális gép képe?

Mint már mondtam Nikon F65-öm van.

Érdekelne, továbbá az is, hogy érdemes-e diascannert vásárolni tükörreflexes géphez?

Vagy előbb-utóbb gondolkozzak digitálisban?

 

 

A hozzászólás:
apca Creative Commons License 2004-07-12 20:50:56 83
Nem véletlen mondják, hogy egy kép 1000 szóval felér :)))
Előzmény:
sklave Creative Commons License 2004-07-12 18:25:37 81
Hát ezt jól leírtad.Érthető volt.Nem bírtam megfogalmazni kép nélkül.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!