|
|
|
|
 |
szikla_1
2004-07-12 21:58:09
|
84
|
ha már így belemelegettünk srácok ebbe a foto-suliba.
Valaki tudna nekem felvilágosítást adni arról, hogy van-e olyan jó a negatívról scannelt kép felbontásra, mint egy digitális gép képe?
Mint már mondtam Nikon F65-öm van.
Érdekelne, továbbá az is, hogy érdemes-e diascannert vásárolni tükörreflexes géphez?
Vagy előbb-utóbb gondolkozzak digitálisban?
|
|
A hozzászólás:
 |
apca
2004-07-12 20:50:56
|
83
|
| Nem véletlen mondják, hogy egy kép 1000 szóval felér :))) |
|
Előzmény:
 |
sklave
2004-07-12 18:25:37
|
81
|
| Hát ezt jól leírtad.Érthető volt.Nem bírtam megfogalmazni kép nélkül. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|