|
|
|
|
 |
RCH
2004-07-13 01:01:28
|
414
|
A PAN piszkalasa jo otlet. Megfigyeltem, hogy a QT-ben az lesz a "kezdopont", ahol a Panorama Factory a kep szeleinel osszehegesztette a kepet. Photoshopban addig offseteltem a kepet, mig az lett felbevagva, amit kezdokepnek szerettem volna.
De a PAN joval egyszerubb megoldas :-) |
|
A hozzászólás:
 |
S.P.T.
2004-07-12 20:10:14
|
413
|
A FOV max értéke asszem 64. Így, ha nagzobbra veszed automatice a max értéken vagy.
Érdemes még a PAN értékkel babrálni. Azzal állítod be, hogy vízszintesen hol kezdődjön a panoráma. Ez akkor nagyon hasznos, ha van a képnek egy fő témája.
|
|
Előzmény:
 |
RCH
2004-07-12 14:12:48
|
412
|
Aha!
Vegre bejott az oldalad :-) Latom, hogy a FOV beallitassal lehet babralni. Nemtom, hogy mennyire fontos a preciz beallitas, de az ossszes panoramamat 100-ra allitottam es igy mar tuti a dolog.
www.rch.hu |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|