Keresés

Részletes keresés

RCH Creative Commons License 2004-07-13 01:01:28 414

A PAN piszkalasa jo otlet. Megfigyeltem, hogy a QT-ben az lesz a "kezdopont", ahol a Panorama Factory a kep szeleinel osszehegesztette a kepet. Photoshopban addig offseteltem a kepet, mig az lett felbevagva, amit kezdokepnek szerettem volna.

De a PAN joval egyszerubb megoldas :-)

A hozzászólás:
S.P.T. Creative Commons License 2004-07-12 20:10:14 413

A FOV max értéke asszem 64. Így, ha nagzobbra veszed automatice a max értéken vagy.

Érdemes még a PAN értékkel babrálni. Azzal állítod be, hogy vízszintesen hol kezdődjön a panoráma. Ez akkor nagyon hasznos, ha van a képnek egy fő témája.

 

 

Előzmény:
RCH Creative Commons License 2004-07-12 14:12:48 412

Aha!

Vegre bejott az oldalad :-) Latom, hogy a FOV beallitassal lehet babralni. Nemtom, hogy mennyire fontos a preciz beallitas, de az ossszes panoramamat 100-ra allitottam es igy mar tuti a dolog.

 

www.rch.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!