|
|
|
|
 |
szikla_1
2004-07-12 15:42:16
|
78
|
az objektíven rajta van a mélységélesség? Jelölve van?
Hol?
(vannak itt a tetején számok, de nem tudom melyik az)
|
|
A hozzászólás:
 |
sklave
2004-07-12 15:08:44
|
76
|
| Szerintem legjobb portrézni,de erről tényleg valami gurut kérdezz.Azért nézd meg az obidon a mélység éllességet.Biztos van rajta ellenörző. |
|
Előzmény:
 |
szikla_1
2004-07-12 08:58:50
|
75
|
nagyon köszönöm válaszod!
milyen tanulmányfotókat ajánlasz a próbálgatásra?
egészen közelit, makrót?
szikla_1 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|