Keresés

Részletes keresés

szikla_1 Creative Commons License 2004-07-12 15:42:16 78

az objektíven rajta van a mélységélesség? Jelölve van?

Hol?

 

(vannak itt a tetején számok, de nem tudom melyik az)

 

 

A hozzászólás:
sklave Creative Commons License 2004-07-12 15:08:44 76
Szerintem legjobb portrézni,de erről tényleg valami gurut kérdezz.Azért nézd meg az obidon a mélység éllességet.Biztos van rajta ellenörző.
Előzmény:
szikla_1 Creative Commons License 2004-07-12 08:58:50 75

nagyon köszönöm válaszod!

 

milyen tanulmányfotókat ajánlasz a próbálgatásra?

egészen közelit, makrót?

 

szikla_1

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!