Keresés

Részletes keresés

S.P.T. Creative Commons License 2004-07-12 20:10:14 413

A FOV max értéke asszem 64. Így, ha nagzobbra veszed automatice a max értéken vagy.

Érdemes még a PAN értékkel babrálni. Azzal állítod be, hogy vízszintesen hol kezdődjön a panoráma. Ez akkor nagyon hasznos, ha van a képnek egy fő témája.

 

 

A hozzászólás:
RCH Creative Commons License 2004-07-12 14:12:48 412

Aha!

Vegre bejott az oldalad :-) Latom, hogy a FOV beallitassal lehet babralni. Nemtom, hogy mennyire fontos a preciz beallitas, de az ossszes panoramamat 100-ra allitottam es igy mar tuti a dolog.

 

www.rch.hu

Előzmény:
RCH Creative Commons License 2004-07-11 16:00:09 411
>a qtvr tulajdonságain még finomítani. pl: engem idegesít, hogy föl és le is lehet nézni egy keveset.
----------------
 
Ez engem is zavar es sajnos az en panoramaim is ilyenek. Nem tudtam rajonni, hol lehet beallitani a teljes meretet. Legyszi, kosd az orrunkra, hogy is kell ezt csinalni!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!