Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
bebee Creative Commons License 2004-07-12 14:03:14 3

Sziasztok,

 

Akkor én mázlista vagyok az alig 5 hónapos késéssel (2003 november helyett április vége). Egyébként én is majdnem CP-s lettem, mindig ezzel vigasztaltam magam az elmúlt fél évben, hogy mennyivel rosszabbul is járhattam volna. De még mindig nem vonultak le a kivitelezők, már 2,5 hónapja egy építkezésen élek...persze még mindig jobb, mint albérletben.

 

Üdv,

B.

Előzmény:
Nadzsi Creative Commons License 2004-07-10 17:11:50 2
XIV ker. Csantavér köz

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!