Keresés

Részletes keresés

murray Creative Commons License 2004-07-13 12:20:57 474

szia Caipi: nekem elméleten jó a jövö hét péntek majd még megdumáljuk.

Te most budán lax? hány óra felé lenne jó?

 

 

Csinbarát Creative Commons License 2004-07-12 20:58:34 473
Szia Caipi!

Mit gondolsz, kedvelhetnek a szomszédaim???

A mai napi melótol elborult aggyal haza érkezvén egy kis DEEP PURPLE füzerezve egy kis LIMP BIZKIT-tel a számítógép hangártyáját maximálisan meghajtva, s mindez átküldve a hifire s max. hangerőn kiengedve kb egy órán keresztül sikerült lehiggadnom.

Megjegyzem eddig még nem jelentkeztek! :-))))))))))

Csinbarát
A hozzászólás:
Caipi Creative Commons License 2004-07-12 09:32:38 472

MURRAY kedves;

Csinbarát jövő pénteken azaz 23-án érne rá esti italozásra nálam. Lehet, hogy hozza a nejét is, nem nyilatkozott, de én mondtam neki.  Neked jó, nejestül vagy anélkül? S egyébként, nem renitenskednek az új lakók a fejed fölött?:-)

 

Előzmény:
murray Creative Commons License 2004-07-08 09:48:29 470

hát jó munkát Fiúk/Lányok! :-))

 

aztán beröffentjük a házimozit!:-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!