|
|
|
|
 |
murray
2004-07-13 12:20:57
|
474
|
szia Caipi: nekem elméleten jó a jövö hét péntek majd még megdumáljuk.
Te most budán lax? hány óra felé lenne jó?
|
|
 |
Csinbarát
2004-07-12 20:58:34
|
473
|
Szia Caipi!
Mit gondolsz, kedvelhetnek a szomszédaim???
A mai napi melótol elborult aggyal haza érkezvén egy kis DEEP PURPLE füzerezve egy kis LIMP BIZKIT-tel a számítógép hangártyáját maximálisan meghajtva, s mindez átküldve a hifire s max. hangerőn kiengedve kb egy órán keresztül sikerült lehiggadnom.
Megjegyzem eddig még nem jelentkeztek! :-))))))))))
Csinbarát |
|
A hozzászólás:
 |
Caipi
2004-07-12 09:32:38
|
472
|
MURRAY kedves;
Csinbarát jövő pénteken azaz 23-án érne rá esti italozásra nálam. Lehet, hogy hozza a nejét is, nem nyilatkozott, de én mondtam neki. Neked jó, nejestül vagy anélkül? S egyébként, nem renitenskednek az új lakók a fejed fölött?:-)
|
|
Előzmény:
 |
murray
2004-07-08 09:48:29
|
470
|
hát jó munkát Fiúk/Lányok! :-))
aztán beröffentjük a házimozit!:-)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|