|
|
|
|
 |
Törölt nick
2004-07-12 08:31:50
|
73
|
Köszi, de már az Arénán is megbeszéltük, hogy kicsit későn jutott el hozzám a hír ;-)
(ufo_pilóta) |
|
A hozzászólás:
 |
rgb99
2004-07-12 08:30:10
|
72
|
Szia!
Az alábbiban az is van. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2004-07-12 06:51:17
|
70
|
Mellesleg tud valaki online "tanfolyamot" valahol, ami foglalkozik egy keveset a digitális technikával is, úgy alapfogalmak szintjén? (főként a digitálisan előállított képek utómunkálataival kapcsolatban) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|