Keresés

Részletes keresés

sklave Creative Commons License 2004-07-12 08:42:50 74
szikla 1! Nem vagyok guru de talán ez segít: 105mm obi f4-nél kb. így néz ki a mélységélesség. Tárgy távolság/élesség előtte/utána.(méter) {2,5/2.61/2,4,} {3/3,16/2,86} {4/4,28/3,75} {5/5,43/4,62} {6/6,7/5,5} {7/7,9/6,3} {8/7,1/9,2} Nem ismerem az obidat de valószínű,hogy nem a legnagyobb blendénél a legélesebb a rajzolata.Akkor viszont változnak a fenti adatok tehát megnő a mélységélsség.Megnő akkor is, ha nem 105-ös gyujtótávolságot használsz hanem rövidebbet.Ez neked kell kitapasztalnod. "Több fényt" Üdv:Sklave
rgb99 Creative Commons License 2004-07-12 08:30:10 72

Szia!

Az alábbiban az is van.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2004-07-12 06:51:17 70

Mellesleg tud valaki online "tanfolyamot" valahol, ami foglalkozik egy keveset a digitális technikával is, úgy alapfogalmak szintjén? (főként a digitálisan előállított képek utómunkálataival kapcsolatban)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!