|
|
|
|
 |
KublaKhan
2004-07-12 11:40:17
|
73
|
Ok. De a lényeg az, hogy 10-en ezerért nem lesz jó tele előtétem, komolyan kell venni azt a figyelmeztetést....:((
(mármint hogy ne is próbálkozzak 2 Mp-nél nagyobb felbontással, ezek gyakorlatilag videókamerára valók. Sonyban láttam szinte ugyanilyent, 37-mm es menettel, HandyCam-hez) |
|
A hozzászólás:
 |
tszzs
2004-07-11 21:06:32
|
72
|
Azért ne általánosíts!
Mint írtam, a Soligor 2,6x-es teléje nagyon jó képet adott, mondjuk ez 3 csoportban elhelyezett 5 lencsetagból áll, venni is fogok egyet.
A 2x-es, amit próbáltam, pedig a Soligor leggagyibb 37 mm-es teléje volt (össz-vissz 2 lencsetag). Sajnos 37 mm-ben nem gyártanak jó telét, de 52 mm-ben igen, legalábbis a Digicam honlap tesztje szerint, igaz, azoknak már az ára is húzósabb. |
|
Előzmény:
 |
KublaKhan
2004-07-09 18:26:16
|
71
|
Én is köszönöm, valami ilyesmitől tartottam a Soligorokkal kapcsolatban...:( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|